Neem direct contact met ons op:
tel Transport: +31 (0)20 405 80 00 ~ Warehouse: +31 (0)20 405 80 03

 
Contactgegevens

Depot Schiphol - afdeling Telefoon E-mail
Transport Planning 020 - 405 80 00 transport@schipholexpress.nl
Warehouse 020 - 405 80 03 warehouse@schipholexpress.nl
Factuur Control 020 - 405 80 05 facturatie@schipholexpress.nl
Finance / HR 020 - 405 80 04 finance@schipholexpress.nl
    info@schipholexpress.nl
Depot Eindhoven 040 - 252 77 32 eindhoven@schipholexpress.nl
Marinus van Meelweg 12, 5657 EN    
Depot Rotterdam 010 - 462 02 26 rotterdam@schipholexpress.nl
Brandenburgbaan 2-i, 3045 AK    

 

Dienstverlening

Depot Schiphol maandag t/m vrijdag 06.00 uur t/m 24.00 uur
  weekend 08.00 uur t/m 16.00 uur
  feestdagen Aangepaste tijden
Depot Rotterdam maandag t/m vrijdag 08.00 uur t/m 17.00 uur
  feestdagen Gesloten
Depot Eindhoven maandag t/m vrijdag 08.00 uur t/m 17.00 uur
  feestdagen Gesloten
     


Facturatie

Facturen aan Schiphol Express sturen naar          invoices@schipholexpress.nl

NB: Wij gebruiken de verstuurde informatie alleen om u te helpen met uw vragen. Wij verkopen uw gegevens niet aan derden. Bekijk ons Privacybeleid

Contact formulier

Verplichte velden*
ER IS GEEN VERIFICATIECODE INGEVULD

Schiphol Express

Hoofdkantoor Schiphol Express
Adres Shannonweg 21,
Postcode Plaats 1118 LA Schiphol
Telefoon +31 (0)20 405 80 00
K.v.k. 56912919
BTW nr. NL 852359032B01
EORI nr. NL852359032
E-mail info@schipholexpress.nl